Przed Wami 200 najlepszych marek w Polsce, które zobaczycie na TRŁ WIOSNA! [LISTA WYSTAWCÓW]

08/03/2022

Tak, to najlepsza dwusetka tego sezonu! Prezentujemy wszystkich wystawców TRŁ WIOSNA!, których zobaczycie 2-3 kwietnia w hali EXPO XXI na warszawskiej Woli i bardzo dziękujemy wszystkim za zgłoszenia. Jesteśmy ogromnie dumni z takiego zainteresowania i z takiej listy! Spójrzcie sami:

TR%C5%81WIOSNA_fb.png?1646736978260

Pierwsza wiosenna edycja TRŁ od trzech lat będzie jak świetnie skomponowane danie - obiecujemy Wam różne smaki, różne tekstury, wyraziste przyprawy i składniki, bez których żadne świetne targi designu nie mogą się obejść. To "danie" będzie różnorodne, ale świetnie zbalansowane. Będzie trochę targowej klasyki i trochę zaskoczeń. Będą nowe połączenia smaków i autorskie eksperymenty. A wszystko to doprawione w niepowtarzalnym stylu TRŁ.

Świetnie zapowiadają się targowe MEBLE I LAMPY, podobnie jak strefa PLAKATY z kilkoma naprawdę zachwycającymi debiutami. Strefa CERAMIKA jak zawsze zachwyci różnorodnością i jakością. Sekcja WELLNESS I EKO oszałamiają wyborem, zapachami i nowościami - ten obszar rozwija się imponująco z edycji na edycję. TEKSTYLIA jak zawsze będą na świetnym poziomie, podobnie jak strefa książek i zabawek dla DZIECI. A do tego wspaniałe, zaskakujące domowe AKCESORIA oraz wybrane marki biżuteryjne i modowe - tak dla smaku. Na koniec oczywiście wiosenne ROŚLINY I KWIATY - na pewno nie wyjdziecie z pustymi rękami!

Zatem świętujcie z nami te wspaniałe 200 marek, projektantek i projektantów, które z ogromną przyjemnością zaprezentujemy 2-3 kwietnia w Warszawie. Lajkujcie, szerujcie, kupujcie już bilety! A my obiecujemy, że to dopiero początek wiosennych niespodzianek. Mamy przeczucie, że ta lista poszerzy się o kolejne...

Do zobaczenia!

TRŁ WIOSNA!
2-3 kwietnia
EXPO XXI Warszawa
Godz. 11-19
BILETY: https://goingapp.pl/wydarzenie/trl-wiosna/kwiecien...

Ajka, Ania, Marzena i Paweł,

Wasze ekipa TRŁ!