Wiosna w WARSZAWIE! Wiosna w TRÓJMIEŚCIE! Zostań wystawcą najciekawszych targów designu w tym sezonie! [NABÓR WYSTAWCÓW]

28/09/2023

Jeszcze nie ostygły listy wystawców na TRŁ POZNAŃ! i TRŁ KRAKÓW!, a my już jesteśmy głowami już w kolejnych miastach. Z wielką przyjemnością ogłaszamy start naboru wystawczyń i wystawców na dwie cudowne wiosenne edycje Targów Rzeczy Ładnych: TRŁ WIOSNA! 23-24 marca w Warszawie i TRŁ TRÓJMIASTO! 20-21 kwietnia!

www_laczony_troj_wios.png?1705365954347


TRŁ WIOSNA! w Warszawie

Tej edycji nie musimy chyba nikomu przedstawiać. To pierwsze wyczekiwane spotkanie z TRŁ w stolicy w 2024 roku. Największe takie wydarzenie tego półrocza w Warszawie! To tu otwiera się nowy produktowy sezon, to tu celebrujemy polski design po zimowej przerwie i tu pokażemy 250 wystawców z całej Polski! Na halę EXPO XXI ponownie będą zwrócone oczy branżowych mediów, miłośniczek i miłośników dobrego projektowania i lokalnych marek, pracowni architektonicznych a przede wszystkim słynnej wielotysięcznej warszawskiej publiczności!

Nabór wystawców staruje już dziś - dołącz do najlepszych marek, twórczyń i twórców. Pokaż meble, ceramikę, plakaty, tekstylia, produkty wellness i eko oraz produkty dla dzieci. Otwórzmy wspólnie warszawski sezon z rozmachem! Uwaga - czekamy do 2 lutego!

Zgłoszenia : https://targirzeczyladnych.pl/form/wiosna2024/

TRŁ TRÓJMIASTO! w Gdańsku

Tego weekendu z designem nad Bałtykiem wypatrujemy jak żadnej innej edycji! Zeszłoroczna premiera po prostu nas zachwyciła! 10 tys. gości, wspaniałe spotkania i niepowtarzalny trójmiejski klimat. Tam jest magia i w tym roku chcemy jej jeszcze więcej! Po raz drugi spotkamy się w nowoczesnych przestrzeniach hali AMBEREXPO i planujemy stworzyć największe i najważniejsze wydarzenie dla branży designu i wnętrz w północnej Polsce. Jeszcze ciekawsze, jeszcze bardziej różnorodne, jeszcze lepsze! 250 wystawców, marki z całej Polski i lokalni twórcy, no i spacery po plaży w pakiecie!

Nabór wystawców już wystartował, potrwa do 2 lutego.

Zgłoszenia: https://targirzeczyladnych.pl/form/trojmiasto2024/

Dołączcie do nas i zróbmy wspólnie najwspanialszą wiosnę w historii Targów Rzeczy Ładnych. Za oknem śnieg, ale my już czujemy, że ta wiosna w WARSZAWIE i TRÓJMIEŚCIE będzie bardzo ŁADNA! Do zobaczenia na TRŁ!