Stwórzmy razem najlepsze targi designu we Wrocławiu! 1 i 2 października w Hali Stulecia

17/05/2022

CZEŚĆ WROCŁAW! WRACAMY! Targi Rzeczy Ładnych po raz drugi w historii zagoszczą w spektakularnej Hali Stulecia. Po pierwszej edycji wrocławskich targów dostaliśmy dziesiątki pytań - kiedy ponownie Wrocław? Docierały do nas bardzo miłe głosy od publiczności i od wystawców zachwyconych pierwszą edycją z 2021 roku. Wszyscy chwalili niezwykłe miejsce, śawietną energię i wspaniałą wrocławską publiczność ciekawą nowego polskiego designu.

My też zakochaliśmy się we Wrocławiu od razu, dlatego tej jesieni spotykamy się ponownie, 1-2 października, w Hali Stulecia. Najlepsi projektanci, najlepsze marki, najlepsi twórcy plakatów i ilustracji z całej Polski będą pokazywać meble, ceramikę, plakaty, ale i rośliny i kwiaty, tekstylia i akcesoria, zabawki i książki dla dzieci. Będzie uwielbiana przez Was strefa wellness i eko! Wszystko to ze znakiem jakości TRŁ i w otoczeniu niezwykłej architektury.

TRŁ Wrocław_SM_portal www-07.jpg?16527

Rezerwujcie w kalendarzach pierwszy weekend października. Czujemy, że będzie naprawdę niezwykle, a w planach mamy jeszcze kilka niespodzianek! Obiecujemy, że stworzymy wspólnie największe i najciekawsze targi designu w tym roku we Wrocławiu!

Do zobaczenia!

Wasza ekipa TRŁ