Targi Rzeczy Ładnych po raz pierwszy we Wrocławiu! Największe wydarzenie z polskim designem już 4-5 września w Hali Stulecia

21/08/2021

TRŁ WROCŁAW! to pierwsza w historii edycja naszych Targów Rzeczy Ładnych poza Warszawą. I w niczym nie ustępuje stołecznej wersji! Na wrocławskich targach pokaże się ponad 130 wystawców z całej Polski, których produktów często nie można znaleźć w zwykłych sklepach. Na liście są prawdziwe gwiazdy polskiego designu jak i znakomici debiutanci.

Wrocławska edycja TRŁ będzie wyjątkowa z jeszcze jednego względu - towarzyszy jej specjalna edycja targów Mamaville - najlepszych w Polsce targów dla mam! Oba wydarzenia odbędą się jednocześnie w Hali Stulecia. Dwa wydarzenia, jeden weekend, jedno miejsce i... jeden bilet! Możesz go zamówić już teraz POD TYM LINKIEM.

TRŁ WROCŁAW! otworzy jesienny sezon targowy w Polsce w niezwykłym stylu - odbędzie się 4-5 września w godz. 11-19 w ikonicznej Hali Stulecia, na prawie 5 tys. m2! Będą znakomite autorskie MEBLE, wspaniały wybór CERAMIKI I SZKŁA od najlepszych niezależnych manufaktur, PLAKATY I ILUSTRACJE od czołowych polskich twórców, będą ROŚLINY I KWIATY i wszystko co z nimi związane, będą oczywiście naturalne kosmetyki i akcesoria w strefie WELLNESS I EKO, będą oryginalne LAMPY, TEKSTYLIA do sypialni i jadalni, będą świetne książki i zabawki dla DZIECI oraz meble VINTAGE, a także różnorodne AKCESORIA. Na targach pokażą się projektanci i marki związani z Wrocławiem, ale także najciekawsze marki z całej Polski, które jak zawsze przygotują specjalne promocje i okazje tylko na targowy weekend.

238247195_518963485863289_33440878893409

Wśród wystawców pojawią się m.in. wybitni polscy ilustratorzy, tacy jak Bartosz Kosowski, Aleksandra Morawiak, czy dostępna na naszym portalu Malwina Hajduk. Będą świetni twórcy mebli, ikoniczne marki TRŁ takie jak Wood&Paper, Tartaruga i Melyo. Wspaniale zapowiada się strefa z ceramiką, gdzie udział potwierdziły marki takie jak Hadaki, Balena, Zakwas Studio, czy Elemthebrand (wszystkie dostępne na naszym portalu!). Nie zabraknie także świetnych debiutów - warto będzie zobaczyć nowe marki takie jak Pasieka, Gaf Studio, czy szaromi. Ogromną popularnością będą się zapewne cieszyły marki ze strefy eko, takie jak kosmetyczne Hagi, Biotika, kultowe Mo61 Perfume Lab i Swoye.

236916050_4267604489995595_8126084861619

Specjalną atrakcją w TRŁ WROCŁAW! w Hali Stulecia będzie strefa targów Mamaville - najlepszych w Polsce targów skierowanych do mam. Na stoiskach ponad 80 wystawców znajdzie się wszystko, co potrzebne do rodzicom i dzieciakom.

TRŁ WROCŁAW! to nie tylko zakupy i inspiracje, ale przede wszystkim niesamowity klimat, wszystko co najciekawsze i najnowsze w polskim designie i super okazja na świetny weekend z całą rodziną. Podczas wydarzenia pojawią się atrakcje dla miłośników dobrej kawy, napojów i dobrego jedzenia.

Wszystkie informacje o wydarzeniu TRŁ WROCŁAW! ukazują się na bieżąco tutaj, na stronie www.targirzeczyladnych.pl i w naszych kanałach społecznościowych.

———————

TRŁ WROCŁAW!

4-5 września, Hala Stulecia, Wrocław, bilety 10 zł

Link do wydarzenia na Facebooku: https://bit.ly/3Aa5Cht

Link do zakupu biletów online: https://goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnych-trl-wroclaw/wrzesien-2021

Wstęp obejmuje wejście na TRŁ WROCŁAW! I Targi Mamaville.


Więcej informacji:

targirzeczyladnych.pl

facebook.com/targirzeczyladnych

Instagram.com/targirzeczyladnych