Ładne Rzeczy tour 2021: Debiutujemy we Wrocławiu! Już we wrześniu TRŁ w Hali Stulecia!

18/06/2021
CZEŚĆ WROCŁAW! Tak, to się dzieje naprawdę - pierwsza w historii edycja Targów Rzeczy Ładnych poza Warszawą odbędzie się na otwarcie tej jesieni, 4-5 września w ikonicznej Hali Stulecia!
TR%C5%81%20Wroc%C5%82aw_slajder-06.png?1

W zeszłym roku pandemia pokrzyżowała plany, ale teraz jesteśmy gotowi 2 x bardziej i mamy plan zamienić Halę Stulecia w Halę Designu! Chcemy najlepszej wrocławskiej publiczności, od której dostawaliśmy wiele pytań o TRŁ, pokazać wspaniałe polskie marki i najciekawszych projektantów. Będą niezależne manufaktury, będą zaskakujący debiutanci, będą ikoniczne marki TRŁ, które od lat podbijają polską i europejską scenę designu. MEBLE, CERAMIKA, PLAKATY I ILUSTRACJE, ROŚLINY I KWIATY, WELLNESS I EKO, LAMPY, VINTAGE, KSIĄŻKI I ZABAWKI DLA DZIECI, TEKSTYLIA i AKCESORIA! Czyli to wszystko, z czego słyną Targi Rzeczy Ładnych. I oczywiście klimat, którego po prostu nie da się podrobić.
Weźcie udział w ogromnej edycji TRŁ WROCŁAW! / Targi Rzeczy Ładnych / 4-5 września, śledźcie nasze wydarzenie na Facebooku i odwiedzajcie profil na Instagramie.
JESIEŃ BĘDZIE ŁADNA! Do zobaczenia!