TRŁ ZIMA: To jest OPENER polskiego designu! Wielki finał najlepszego roku w historii TRŁ! [KUP BILET ONLINE]

28/09/2023

300 wystawców wybranych z 900 zgłoszeń! Największe targi designu w Polsce w 2023 roku! Obowiązkowy punkt na przedświątecznej mapie Warszawy i być może najbardziej wyczekiwana edycja Targów Rzeczy Ładnych w historii. Warto było przez 10 lat robić TRŁ, żeby móc zaprosić na TAKĄ edycję jak tegoroczne TRŁ ZIMA! 2 i 3 grudnia w Hali EXPO XXI w Warszawie!

Pod tym linkiem można już kupować bilety online na to niezwykłe wydarzenie: https://www.ebilet.pl/biznes/targi/targi-rzeczy-la...

Zima%20SM_cover_www_portal%20www.png?169

10 lat temu nie marzyliśmy nawet, że Targi Rzeczy Ładnych staną się takim "Openerem polskiego designu". Nie marzyliśmy, że poznamy tysiące niesamowitych ludzi i że 10. urodziny będziemy świętować w takim stylu. Nie ma takiej drugiej listy wystawców w Polsce, nie ma takich drugich targów, gdzie spotykają się TAKIE firmy i TAKIE nazwiska. TRŁ ZIMA! to THE BEST OF wszystkiego, czym są Targi Rzeczy Ładnych. To unikalna podróżą po polskim designie spod znaku TRŁ z całej ostatniej dekady. To kultowe marki i nazwiska, które były też na pierwszej edycji TRŁ w Soho Factory, jest absolutna czołówka polskich ilustratorek i ilustratorów, ceramiczek i ceramików i jest prawie 70 debiutów, które zachwycą nas wszystkich po raz pierwszy! Jesteśmy szczęśliwi, że wielkie powroty spotkają się z wielkimi premierami, a legendy zaprezentują się obok przezdolnych debiutantów. Spójrzcie sami:

TR%C5%81%20ZIMA!%20lista%20wystawcow_FB%

Chyba nigdy jeszcze nie czuliśmy przed żadnym wydarzeniem takiej tremy. Postaramy się, żeby TRŁ ZIMA! była dla setek twórców i tysięcy gości niezapomnianym przeżyciem. Ponad 4000 m2 fantastycznego polskiego designu w hali EXPO XXI zaspokoi najbardziej wymagające gusty. Notujcie w kalendarzach, rezerwujcie weekend i namawiajcie znajomych. Takie rzeczy dzieją się tylko raz na 10 lat!

TRŁ ZIMA! - wyjątkowa edycja na 10-lecie TRŁ

2-3 grudnia, EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Godz. 11-19

Bilety: 15 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie)

KUP BILET ONLINE: https://www.ebilet.pl/biznes/targi/targi-rzeczy-ladnych