Zaplanuj swój dzień na TRŁ ZIMA! i nie przegap niczego na Stadionie PGE Narodowym! [MAPY TARGÓW]

10/12/2021

Prawie 5 tys. m2, rekordowa liczba wystawców i niepowtarzalny klimat TRŁ - to wszystko czeka na Was już w ten weekend, 11 i 12 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie, na największej w historii edycji Targów Rzeczy Ładnych! Wiemy, wiemy, nowa targowa lokalizacja, grubo ponad 300 stoisk i niesamowita przestrzeń Stadionu - ciężko od razu odnaleźć się w tym gąszczu wspaniałości.

Jak wejść na targi? Gdzie kupić bilet? Czy są limity osób? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na wszystkie najważniejsze praktyczne pytania dotyczące TRŁ ZIMA! i mapy całej przestrzeni targowej.

1. Targi TRŁ ZIMA! odbywają się w ten weekend, 11-12 grudnia, w godz.11-19 na stadionie PGE Narodowy.

2. Wejście dla pieszych na targi odbywa się przez BRAMĘ NR 5 stadionu, od strony Wisły (ul. Wybrzeże Szczecińskie). Kierujcie się do wejścia oznaczonego szarfami TRŁ ZIMA! Po wejściu na wprost traficie na recepcję, kasy, punkt wymiany biletów online oraz szatnie. W razie pytań - pytajcie śmiało naszą obsługę.

3. Wjazd na targi samochodami odbywa się przez BRAMĘ NR. 6. Tamtędy można wjechać na parking podziemny stadionu na poziomie -3 (jest ogromny, miejsc starczy dla wszystkich) Parking podziemny jest płatny (cennik tutaj: https://www.pgenarodowy.pl/kon.../parking/parking-wewnetrzny) Po wjeździe na parking kierujcie się do wejścia strzałkami TRŁ. Z parkingu bezpośrednio wchodzicie do recepcji, kas i szatni

4. Na Błoniach stadionuznajduje się także bardzo duży bezpłatny parking, z którego mogą skorzystać wszyscy chętni. Stamtąd trzeba kierować się do BRAMY NR 5, czyli wejścia na targi dla pieszych.

5. Wstęp na Targi Rzeczy Ładnych kosztuje 10 zł (dzieci do 12 roku zapraszamy bezpłatnie). Bilety można kupić w kasach znajdujących się przy wejściu na targi PO LEWEJ STRONIE. Można za nie płacić kartą płatniczą. Biletem wstępu jest ostemplowana broszura TRŁ, którą dostaniecie w kasie. Bilet jest jednodniowy wielokrotnego wstępu, z broszurą można wchodzić i wracać w tym samym dniu do godziny zamknięcia targów. WAŻNE! - przed kupieniem biletu musicie wypełnić krótki kwestionariusz covidowy. Zajmie to sekundę a jest wymagane przepisami rządowymi. Podchodźcie do kas już z wypełnionym kwestionariuszem - dziękujemy!

5. Zachęcamy też do KUPIENIA BILETU ONLINE - szybko i bezpiecznie: https://goingapp.pl/.../targi-rzeczy.../grudzien-2021. Bilety online wymienicie na broszury wstępu na TRŁ w specjalnym punkcie po PRAWEJ STRONIE po wejściu. Postaramy się, żeby szło to sprawnie i nie wymagało czekania w kolejce

7. Na terenie targów bardzo dbamy o bezpieczeństwo - będziemy wdzięczni za dostosowanie się do covidowych wytycznych:

- każdy uczestnik przed wejściem wypełnia krótkie oświadczenie epidemiologiczne (zajmie 15 sekund!);

- na terenie targów zakrywamy nos i usta, weźcie maseczki! Jeśli zapomnicie, będzie można maseczkę kupić w kasach;

- prosimy o zachowanie 1,5 metra dystansu w kolejkach, korzystajcie z naszych oznaczeń;

- będziemy kontrolować liczbę osób na terenie targów - prosimy o wyrozumiałość jeśli będzie trzeba chwilę poczekać na wejście.

8. Psy - przykro nam, ale tym razem na teren targów nie można wejść z psem. Taki jest regulamin obiektu.

Krótki przewodnik po przestrzeni targowej:

Po kupieniu biletów schodami ruchomymi wjedziecie na POZIOM 0, do FOYER, które jest centralną przestrzenią targów - tutaj czekają na Was wystawcy ze strefy ROŚLINY, kawiarnia Coffeedesk, pączki MOD donuts oraz stoiska specjalne. Z Foyer przejdziecie do największej przestrzeni - Biznes Klub, gdzie czekają na Was wystawcy ze wszystkich stref tematycznych - od CERAMIKI po PRINT, od MEBLI, po WELLNESS. Sami zobaczycie :) Z Foyer schodami ruchomymi dostaniecie się też na antresolę, gdzie po obu stronach będą czekali wystawcy specjalnej strefy @ellepolska - jednej z ozdób tej przedświątecznej edycji!

266279964_4954257764619285_1428030635600111.png?1639149340050

2222.png?1639149356546

333.png?1639149392141


444.png?1639149408826

Będziemy otwarci od godz. 11 do 19 i w sobotę, i w niedzielę. Nieważne, czy szukacie swoich ulubionych marek, czy ruszacie po nowe odkrycia, będzie nam przemiło Was zobaczyć na największych przedświątecznych targach designu w Polsce. Do zobaczenia!!!

Bilety wciąż dostępne na stronie Going:

WARSZAWA https://goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnyc...

KATOWICE https://goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnyc...