To się dzieje naprawdę! Grudniowe TARGI RZECZY ŁADNYCH na PGE STADIONIE NARODOWYM w Warszawie!

23/09/2021

TRL_Z_K_v4_wydarzenie%20fb2%20copy%207.p

Tej zimy idziemy na całość! Największa, grudniowa edycja TRŁ w tym roku naprawdę będzie NAJWIĘKSZA - odbędzie się w miejscu ikonicznym, centralnym, robiącym ogromne wrażenie, na Stadionie Narodowym w Warszawie.

A to nie koniec! Bo tydzień po niej debiutujemy w... KATOWICACH! Tuż przed Świętami najlepszy polski design po raz pierwszy wyląduje na Górnym Śląsku, obok Spodka, w fantastycznych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Żeby było nam raźniej, nie będziemy sami! Na obu wydarzeniach będzie nam towarzyszyć ELLE Polska - razem stworzymy podczas TRŁ ZIMA! i TRŁ KATOWICE! specjalne strefy TRŁ x ELLE, w których spotkacie starannie wybrane marki modowe i biżuteryjne.

TRŁ ZIMA! - 11-12 grudnia, PGE NARODOWY, Warszawa

Prawie 300 wystawców, najlepszy polski design w 9 strefach i wyjątkowa strefa tematyczna TRŁ x ELLE! Grudzień to zawsze targowa petarda - 10-15 tys. gości, niesamowita energia, premiery, debiuty, nowości i morze inspiracji i zakupów. Kto był - ten wie. Kto nie był - będzie cudowna okazja się przekonać. Spotkamy się w najbardziej prestiżowej i największej przestrzeni na PGE NARODOWYM - Biznes Klub - z widokiem na płytę stadionu z jednej strony i na centrum Warszawy z drugiej. Na prawie 3500 tys. m2 zbierzemy prawie 300 fantastycznych wystawców i marki, które uwielbiacie. To będzie wydarzenie, jakiego w TRŁ jeszcze nie robiliśmy!

TRŁ KATOWICE! - 18-19 grudnia, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice

Po debiucie we Wrocławiu, gdzie było WSPA-NIA-LE, nie możemy się doczekać Katowic! Fantastyczna architektura MCK, znakomita przedświąteczna data, 200 niesamowitych wystawców i specjalna strefa ELLE Polska. To w skrócie wydarzenie, jakiego w tym roku nie było! Topowe polskie marki i projektanci pokażą swoje unikatowe meble, plakaty, ceramikę, rośliny, tekstylia, meble vintage, akcesoria i produkty dla dzieci. Rezerwujcie termin!

Nie możemy się doczekać!

Ajka, Ania, Paweł i Marzena

Ekipa TRŁ