Targi Rzeczy Ładnych po raz pierwszy w Katowicach! Już w ten weekend, w przestrzeniach MCK

23/09/2021

kato__portal.png?1639651596076

Tej zimy idziemy na całość! Największa, grudniowa edycja TRŁ odbyła się w miejscu ikonicznym - na Stadionie Narodowym w Warszawie! A po niej czas na debiut w... KATOWICACH! Tuż przed Świętami, 18 i 19 grudnia, najlepszy polski design po raz pierwszy wyląduje na Górnym Śląsku, obok Spodka, w fantastycznych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

TRŁ KATOWICE! - 18-19 grudnia, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice. KUP BILET ONLINE

Pierwsza na górnym Śląsku edycja kultowych Targów Rzeczy Ładnych, to nie tylko morze inspiracji dla osób interesujących się designem, plakatami i wystrojem wnętrz, ale też prezentowe last-minute dla wszystkich zabieganych. Wśród ponad 150-ciu wystawców są największe gwiazdy TRŁ, świetni debiutanci i lokalne śląskie marki. Na targach pokażą się projektanci i marki związani z Katowicami, ale przede wszystkim to przegląd najciekawszych wyselekcjonowanych marek z całej Polski, które jak zawsze przygotują specjalne promocje i okazje tylko na targowy weekend.

Tak jak na Stadionie Narodowym w Warszawie, również w Katowicach TRŁ towarzyszyć będzie ELLE Polska - razem stworzymy specjalną strefę TRŁ x ELLE, w których spotkacie starannie wybrane marki modowe i biżuteryjne.

Jak nie zgubić się w tym gąszczu marek i sekcji?

Poniżej znajdziecie mapę przestrzeni targowej i listę wszystkich wystawców TRŁ KATOWICE!

mapa.png?1639754348295

lista.png?1639754365699

Kupujcie bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnyc...

Nie możemy się doczekać!

Ajka, Ania, Paweł i Marzena

Ekipa TRŁ