Warsaw Gift & Deco Show

26/11/2018

Targi Rzeczy Ładnych i Ptak Warsaw Expo zapraszają na nowe wydarzenie - Warsaw Gift & Deco Show!

Widzimy się 24-26 maja w Warsaw Ptak EXPO w godzinach: piątek: 11-17, sobota:10-18, niedziela: 10-17.

Warsaw Gift & Deco Show to nowoczesne targi branży dekoracyjnej i upominkowej - nowy projekt, do którego zapraszamy wraz z Ptak Warsaw Expo! Jako Targi Rzeczy Ładnych w ramach akcji „Projekt: Polska” mamy przyjemność być organizatorem najbardziej prestiżowej strefy podczas tych targów - strefy „HOME & DECO by Targi Rzeczy Ładnych”.

W hali poświęconej designowi do domu i ogrodu, w naszej strefie zaprezentujemy projektantów, producentów, ale także dystrybutorów z najbardziej prestiżowych kategorii: MEBLE, TEKSTYLIA, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, PRINT oraz AKCESORIA DEKORACYJNE. Chcemy zaprezentować wszystko, co sprawia, że domy i mieszkania, stają się ładniejszym, wygodniejszym i lepszym miejscem do życia. Stawiamy na rzeczy do wystroju wnętrz w jeszcze szerszej formule niż na klasycznych edycjach TRŁ. Chcemy - jak zawsze - pokazać design z jak najlepszej strony. Targi skierowane są zarówno do branży wystroju wnętrz i dekoracji, jak i każdego, kto lubi otaczać się ładnymi przedmiotami.

Bilety na wydarzenie będą dostępne w przedsprzedaży internetowej na stronie: Ptak Warsaw EXPO oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas na staniu w kolejce na miejscu.

Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy. Rozkład shuttle busów znajdziecie na stronie Ptak Warsaw EXPO

Jeśli zdecydujecie się przyjechać samochodem informujemy, że w piątek parking jest bezpłatny, w sobotę i niedzielę kosztuje 20 PLN.

Zapraszamy!