Warsaw Gift & Deco Show

26/11/2018

Targi Rzeczy Ładnych i Ptak Warsaw Expo zapraszają na nowe wydarzenie - Warsaw Gift & Deco Show! To nowoczesne targi branży dekoracyjnej i upominkowej - nowy projekt, jeden z największych w historii TRŁ, do którego zapraszamy wraz z Ptak Warsaw Expo! Jako Targi Rzeczy Ładnych w ramach akcji „Projekt: Polska” mamy przyjemność być organizatorem największej i najbardziej prestiżowej strefy podczas tych targów - strefy „HOME & DECO by Targi Rzeczy Ładnych”.

W hali poświęconej najlepszemu designowi do domu i ogrodu, w naszej strefie zaprezentujemy projektantów, producentów, ale także dystrybutorów!, z najbardziej prestiżowych kategorii: MEBLE, TEKSTYLIA, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, PRINT, VINTAGE oraz AKCESORIA DEKORACYJNE (w tym świece, świeczniki, makramy, doniczki i mała zieleń, meble dla zwierząt etc.). Chcemy zaprezentować wszystko, co sprawia, że domy i mieszkania, stają się ładniejszym, wygodniejszym i lepszym miejscem do życia. Stawiamy na rzeczy do wystroju wnętrz w jeszcze szerszej formule niż na klasycznych edycjach TRŁ. Chcemy - jak zawsze - pokazać design z jak najlepszej strony.

WAŻNE - rekrutacja do strefy TRŁ na Warsaw Gift & Deco JUŻ TRWA. Wszystkie marki chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia. Uwaga - teraz obowiązują promocyjne ceny EARLY BIRDS!:

http://targirzeczyladnych.pl/form/warsawgiftanddeco/

Targi odbędą się 24-26 maja w halach Warsaw Ptak EXPO. Skierowane są zarówno do branży wystroju wnętrz i dekoracji, jak i każdego, kto lubi otaczać się ładnymi przedmiotami. szczegółach dotyczących biletów i organizacji będziemy informować wkrótce. Obok TRŁ targi współtworzą też znane warszawskie targowe marki, takie jak Mamaville i Och! Bazar! Zapiszcie tę datę w kalendarzu!