TRŁ ZAPRASZA: Warsztaty z najlepszymi polskimi ilustratorami i projektantami. Zobacz pierwszy odcinek z Jagną Wróblewską

15/04/2021

AKWARELA.png?1618488268650


Wiecie, że 15 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Sztuki?

Dla nas każdy dzień jest okazją promocji dobrego polskiego designu, obcowania z tym co piękne i nieoczywiste, ale to fajnie, że właśnie w ten dzień wystartował bardzo miły naszemu sercu cykl wydarzeń: warsztatów online “Do Dzieła!”, na które zaprasza Fundacja Sentio. Co dwa tygodnie na Facebooku i na YouTubie fundacji zobaczycie nową “lekcję” z najciekawszymi ilustratorami i projektantami młodego pokolenia. Takie designerskie Master Class!

Kibicujemy, bo nie dość, że warsztaty będą prowadzone przez najlepszych polskich ilustratorów i projektantów, również tych, których gościliśmy na Targach, albo w naszym sklepie www.targirzeczyladnych.pl, to jeszcze są skierowane do ludzi młodych, otwartych na nowe, wrażliwych na estetykę. Mają pobudzać, inspirować, zachęcać, dać dużo przyjemności i zabawy. I z tego, co widać w przypadku pierwszego odcinka, to z pewnością takie będą!

W pierwszej odsłonie Jagna Wróblewska, znana na pewno również bywalcom Targów Rzeczy Ładnych malarka, plakacistka, akwarelistka i wielbicielka natury (szczególnie ptaszków!) pokaże nam, jak namalować ptaka swoją ulubioną techniką. To może być bardzo wiosenna przygoda i jedyna w swoim rodzaju ozdoba Waszego domu. Jako partner warsztatów, z dumą zapraszamy! Zobaczcie sami POD TYM LINKIEM

AKWARELA_prace.png?1618488288289

Kolejne odcinki będą dostępne co dwa tygodnie w czwartek na kanałach fundacji oraz u nas, na stronie www.targirzeczyladnych.pl!