Wiosenna edycja TRŁ ONLINE!

04/03/2021
TR%C5%81%20ONLINE%202%2003_portal%20copy


TĘSKNILIŚMY! I WRACAMY!
7 dni z najlepszym polskim designem! 91 marek! Targową wiosnę oficjalnie uznajemy za otwartą i zapraszamy na TARGI RZECZY ŁADNYCH ONLINE! / 27.03-2.04!
Pandemia nie odpuszcza i nie możemy zaprosić Was jeszcze na stacjonarną edycję TRŁ w kształcie i z rozmachem, jaki uwielbiacie. To nic, bo grudniowe TRŁ ONLINE! pokazały, że kochacie polski design także na ekranach Waszych komputerów i telefonów. Dlatego otwieramy wiosnę TARGAMI RZECZY ŁADNYCH ONLINE! Startujemy 27 marca punktualnie o 8 rano (tak, mamy nowe serwery, wszyscy się zmieszczą!) i przez 7 dni pokażemy Wam 91 fantastycznych polskich marek. Codziennie zachwycicie się meblami, ceramiką, plakatami i ilustracjami, lampami, tekstyliami, produktami eko i wellness, akcesoriami, dekoracjami, zabawkami i książkami dla dzieci! A wszystko to na naszych profilach na Facebooku, Instagramie i na naszym portalu www.targirzeczyladnych.pl, który podczas grudniowej edycji odwiedziło ponad 60 tys. osób! Tylko na TARGACH RZECZY ŁADNYCH ONLINE znajdziecie setki wyjątkowych promocji i okazji oraz premier i debiutów. Zalejemy Was historiami najciekawszych marek i zdjęciami najnowszych produktów. Będziemy inspirować, podpowiadać i wyskakiwać z lodówki. A wszystko to w stylu TRŁ - pełnym energii, uśmiechu i przede wszystkim - najwyższej jakości.
Już dziś zbieramy zgłoszenia marek, które chcą pokazać się wiosną najlepszej publiczności Targów Rzeczy Ładnych. Chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego: http://targirzeczyladnych.pl/form/online. Na zgłoszenia czekamy do 12 marca!
Notujcie w kalendarzach i dołączajcie do wydarzenia na FB! Nie możemy się doczekać tego spotkania. Kilkudziesięciotysięczna publiczność TRŁ + najlepsze polskie marki + Targi Rzeczy Ładnych = NO WEŹCIE NAS TRZYMAJCIE!

Ajka, Ania, Paweł i cała ekipa TRŁ!