Wspieramy polskie marki! Dlatego zapraszamy na TRŁ BLACK!

26/11/2020

Nie jesteśmy wielkimi fanami Black Friday, bo to jednak gonitwa za kupowaniem dla samego kupowania. Myśleliśmy więc, jak do tego podejść. No wiecie, czy pójść w pomysły typu: "Promocja - dziś wszystkie CZARNE przedmioty z portalu TRŁ taniej!". A może coś w stylu: "Wyprzedajemy końcówki, taniej nawet do 70%!". Ale i to i to jakby nie w naszym stylu. I już z braku weny pisaliśmy do marek z portalu TRŁ, żeby po prostu zrobiły promocje, a my wrzucimy o nich posta i tyle. Black Friday z głowy.

I wtedy zrozumieliśmy, że to w ogóle nie tak. Ostatnie miesiące to dla wszystkich świetnych projektantów, manufaktur i ilustratorów, których znacie z TRŁ, niełatwy czas. Przez pandemię prawie nie mieli okazji, żeby dotrzeć do Was ze swoimi produktami podczas targów, czy w zwykłych sklepach. A w internecie ciągle muszą przebijać się przez ogromną konkurencję. A my możemy pomóc im dotrzeć do Was z tym, co mają najlepsze - oryginalnymi produktami świetnej jakości, wspaniałymi, często sygnowanymi ilustracjami i produkowanymi lokalnie rzeczami, które będą służyły Wam przez lata. To dla nich wielkie wsparcie, jeśli właśnie te rzeczy kupicie dla siebie i bliskich w tym roku na prezenty. A nasza rola to tylko to ułatwić. i taki Black Friday to my kupujemy!

Dlatego w ten piątek zapraszamy na TRŁ BLACK! Przez cały dzień, od północy do północy wszystkie produkty z portalu www.targirzeczyladnych.pl kupiujecie 10% taniej wpisując przy zakupie kod: BLACK. Całą "promocję" potrącamy z naszej marży - do Waszych ulubionych marek trafi z każdego zakupu dokładnie tyle, ile trafia z zakupów w każdy normalny dzień. A tutaj: https://targirzeczyladnych.pl/akcesoria/ramki/ipho... podpowiadamy, jakie ponadczasowe, świetnej jakości, naturalne produkty warto kupić w promocyjnej cenie.

Po prostu #wspieramypolskiemarki i mamy nadzieję, że w piątek Wy także skorzystacie z tej okazji. Udanych zakupów!