Arkadiusz Szwed // Glitch Lab

Misa BUMPS 2.0 | Kobalt

2 000,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

BUMPS 2.0 to zestaw obiektów ceramicznych, które powstały w wyniku eksperymentu z nową, autorską techniką odlewania porcelany. Polega ona na nałożeniu warstwy elastycznego materiału na wykonany wcześniej prosty model gipsowy; pod którą wsuwane są plastikowe kulki, dające swobodę formowania kształtu naczynia. Tak przygotowany model podlega kolejnym procesom odlewniczym, a efekty pracy są zupełnie przypadkowe.

Technika ta pozwala na modelowanie metodą podobną do tej, jaką dają narzędzia do obróbki 3D, jednak w tym wypadku jest to sposób w 100% analogowy.

Arkadiusz Szwed w swojej pracy stara się szukać własnej drogi, przełamywać istniejące wzorce i schematy, wprowadzając element zabawy i zaskoczenia do całego procesu projektowego, w efekcie czego uzyskuje bardzo żywe, nieregularne struktury.

Naczynie ceramiczne, które w założeniu ma być użytkowe, staje się nieoczywistym obiektem, uzupełnieniem wnętrza, intryguje swoim kształtem, pobudza wyobraźnię odbiorcy.

Historia przypadku

Splot okoliczności oraz opowieść, która stoi za obiektami, zarówno w całej twórczości Arkadiusza, jak i w przypadku kolekcji BUMPS 2.0 - są bardzo ważne.

Kulki, które odegrały istotną rolę w trakcie formowania kształtu naczynia to nic innego jak pozostałości po dezodorantach, które przyjaciel artysty gromadził latami bez powodu.

Z perspektywy czasu, można powiedzieć, że czekały one na swój moment w historii. Finalnie, stały się one motorem do działania, ale przede wszystkim nowym narzędziem pracy w procesie będącym sygnaturą twórczości artysty.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Granatowy
Materiał:
  • Porcelana
Konserwacja:
myć ręcznie

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Arkadiusz Szwed // Glitch Lab

Zobacz inne produkty