Daga Rogers

Kubek Tangram Człowiek​

42,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
Daga Rogers
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Z pozoru zwyczajne, proste wzory geometrycznej dekoracji nie są tutaj typową ozdobą. Są grą stymulującą umysł do pracy i koncentracji. Projekty grafiki oparte zostały na tradycyjnej łamigłówce logicznej: chińskim tangramie wymyślonym ponad 3 tysiące lat temu. Stymulują mózg do gimnastyki, rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą logicznego myślenia oraz skłaniają do poszukiwania rozwiązań otwierając tym samym pole do wspólnej zabawy.

Łamigłówki mogą rozwiązywać już kilkuletnie dzieci.

Dostępne są również kubki z wzorami: Kot, Ptak, Kruk, Łabędź.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Czarny
Materiał:
  • Ceramika
  • Porcelana
Wymiary (dł x szer x wys):
ø10 x h10cm
Inne:
Można myć w zmywarce i wsadzić do mikrofalówki
Inne:
Na opakowaniu wydrukowana jest plansza z tangramem do samodzielnego wycięcia.

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).