FAIRY TILES by Ania Link

Kafle RETRO SCALE

745,00 
na zamówienie
+

Minimalna ilość dla "Kafle RETRO SCALE" to 1.

Dodaj do Ulubionych

Opis

Kafle RETRO SCALE to nowa seria płytek ściennych, ręcznie wykonanych w pracowni Ani Link. Jest to odpowiedź na coraz częściej wybierane przez klientów płytki - rybie łuski, tylko w bardziej rozwniętej kolorystyce inspirowanej dawnymi czasami.

Lubicie rybią łuskę, ale nie możecie znaleźć idealnego koloru, a może chcielibyście znaleźć płytki zupełnie inne niż wszystkie? RETRO SCALE są odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na indywidualizm i produkt wykonany przez rzemieślnika z pasją i zaangażowaniem.

Do wyboru macie tu sześć gotowych kompozycji kolorystycznych, ale nie wahajcie się prosić o więcej! Nadal możliwe jest (jak zawsze w pracowni Ani) indywidualne dobranie kolorów i dopasowanie ich np. do koloru mebli.

Kafle RETRO SCALE dostępne są w kolorach:

- RETRO OCEAN

- RETRO BLUE

- RETRO SAND

- RETRO CANDY

- RETRO COTTON

- RETRO BOTTLE

Minimalna wielkość zamówienia to 0,5 m2, co odpowiada jednej "sztuce" produktu w sklepie targirzeczyladnych.pl. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie ilości odpowiadającej powierzchni, jakiej Państwo potrzebują, gdzie jedna sztuka to 0,5 m2.

Czas realizacji zależy od wielkości zamówienia, jest potwierdzany po złożeniu zamówienia i wynosi około 10 tygodni od momentu zatwierdzenia zamówienia przez pracownię.

W uwagach do zamówienia proszę podać wybrany kolor.

Jeśli chcieliby Państwo zamówić kafle w kolorach nawiązujących do konkretnych mebli, blatów, czy kolorów ścian, w zamówieniu proszę o podanie sygnatur danych materiałów, do których będzie trzeba dopasować kolory szkliw.

Cechy

Koszty dostawy

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

FAIRY TILES by Ania Link

Zobacz inne produkty