FAIRY TILES by Ania Link

Mozaika Jeżówki

1 125,00 
na zamówienie
+

Minimalna ilość dla "Mozaika Jeżówki" to 1.

Dodaj do Ulubionych

Opis

Mozaika Jeżówki wykonywana jest w pracowni ceramicznej Ani Link na podstawie projektu powstałego na bazie zdjęć z jej własnego ogrodu. Jest to ręcznie produkowana mozaika ceramiczna, w której każdy element jest oddzielnie wycinany, retuszowany i szkliwiony.

Proces twórczy jest niezwykle pracochłonny i nastawiony na realizację mozaik i płytek odpowiadających najbardziej niestandardowym wymaganiom.

Płytki produkowane przez Anię w jej pracowni w Lublinie, wyróżnia przede wszystkim inny kształt, ale też prawie nieograniczona paleta barw, którymi można poszkliwić kafle.

Nie ma dwóch identycznych mozaik, nawet jeśli produkowane są na podstawie tego samego projektu, co jest wielką zaletą tego rodzaju płytek i jednocześnie gwarancją, że otrzymują Państwo niepowtarzalny i unikatowy produkt, który spełnia wszystkie funkcje standardowych płytek kuchennych, czy łazienkowych.

Produkt, który Państwo otrzymają może delikatnie różnić się od tego na zdjęciu ze względu na całkowicie ręczny proces produkcji, co jest zjawiskiem naturalnym przy takim sposobie wykonania.

Mają Państwo jednocześnie gwarancję wykonania pod konkretnie podany wymiar i pewność, że taka mozaika może pełnić funkcję głównego elementu dekoracyjnego całego wnętrza, który daje zdecydowanie efekt wow.

Czas realizacji zależy od wielkości zamówienia, jest potwierdzany po złożeniu zamówienia i wynosi około 10 tygodni od momentu zatwierdzenia zamówienia przez pracownię.

Jeśli chcieliby Państwo zamówić mozaikę nawiązującą do konkretnych mebli, blatów, czy kolorów, w uwagach do zamówienia proszę o podanie sygnatur danych materiałów, do których będzie można dopasować kolory szkliw.

Mozaikę Jeżówki mogą Państwo zamówić w dwóch wersjach, każda w cenie 4500 zl/m2:

1) Jeżówki jako mozaika naklejona na siatkę podtynkową,

2) Jeżówki w formie obrazu. Mozaika jest wtedy naklejona na sklejkę, co umożliwia powieszenie takiego orazu na ścianie.

Minimalna wielkość zamówienia to 0,25 m2, co odpowiada jednej "sztuce" produktu w sklepie targirzeczyladnych.pl. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie ilości odpowiadającej powierzchni, jakiej Państwo potrzebują, gdzie jedna sztuka to 0,25 m2.

Koszt wysyłki paletowej to 190 zł za powierzchnię do 4 m2.

Cechy

Koszty dostawy

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

FAIRY TILES by Ania Link

Zobacz inne produkty