MOSKO

Wazon Studs z wypustkami

690,00 
w ciągu 10 dni roboczych
+
MOSKO
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Wazon z serii Studs, wykonany z najwyższej jakości francuskiej porcelany barwionej w masie. Wypustki pokryte są platyną, również wypalonyą w piecu. Możliwość dekoracji w złocie.

Wysokość ok 30cm

Ze względu na technikę wykonania, każdy egzemplarz ma swój unikalny wzór, mogą wystąpić nieznaczne różnice w kształcie/rozmieszczeniu wypustek. Zdjęcia przedstawiają prototyp. Jeśli masz pytania odnośnie tej pracy, skontaktuj się z nami :kontakt@targirzeczyladnych.pl


Termin realizacji zamówienia to 7-10 dni roboczych

Cechy

Kolor:
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Ceramika
Wymiary (dł x szer x wys):
12X13x30cm
Waga:
0,9kg
Konserwacja:
mycie ręczne

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).