AT The Moment Ceramics

Wazon IKO

100,00 
w ciągu 1 dnia roboczego
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

IKO II jest z innego świata. Inspiracją do jego powstania był ikoseadr, czyli dwudziestościan. To jeden z wielościanów foremnych, nazwanych przez Pitagorasa figurami kosmicznymi. Teraz ten niezwykły wazon możesz mieć w swoim salonie. Przyglądać się jego nieziemskim kształtom, rozważać tajemnice Wszechświata albo po prostu - cieszyć się jego wysmakowanym pięknem.

Wazon wykonany ręcznie metodą odlewu, a następnie powleczony białym, błyszczącym szkliwem. Wypalany dwukrotnie.

rozmiary:

wysokość | 20 cm

średnica | 10 cm

Produkt wykonany ręcznie w krótkiej serii. Liczba produktów limitowana.

Cechy

Kolor:
  • Biały
Materiał:
  • Ceramika
Wymiary (dł x szer x wys):
10x10x20cm
Waga:
0,5kg

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

AT The Moment Ceramics

Zobacz inne produkty