Prezent od TRŁ

Na ładnym lepiej smakuje! Pyszne przepisy i piękna ceramika na zdjęciach influencerów [DARMOWY EBOOK]

Specjalna odsłona Targów Rzeczy Ładnych, poświęcona tylko ceramice, wymaga specjalnego świętowania. Aby godnie ją celebrować połączyliśmy różne wymiary dobrego smaku - zarówno te estetyczne, jak i kulinarne. Poprosiliśmy znawców pysznej, zdrowej kuchni o zaserwowanie swoich ulubionych dań na najpiękniejszej ceramice dostępnej na targach. I podzielenie się przepisem!

Ceramika jest zmysłowa, wielowymiarowa i multisensoryczna. Wymaga uwagi, chce się jej dotykać, chce się ją ważyć w dłoniach i na nią patrzeć. A co dopiero jedzenie, które jej towarzyszy! Dzisiaj szczególnie - poświęcamy mu coraz więcej czasu, przykładamy wagę do tego jak smakuje, wygląda i przede wszystkim jakie wartości niesie dla nas i środowiska.

Doskonale rozumieją to influencerzy kulinarni, którzy współpracowali z nami przy pierwszej edycji TRŁ Ceramika! Zosia Cudny, Małgosia Minta, Natalia Kusiak, Jess Nadziejko i Michał Korkosz to koneserzy, wielbiciele piękna i dobrego smaku w wielu wymiarach. A przy tym wszystkim to superzdolne osoby, które nie tylko podzieliły się z nami swoimi ulubionymi przepisami, ale i zaserwowały je na dostępnej na naszej stronie ceramice i zrobili im przepiękne zdjęcia.

Pełen pakiet tych pyszności dla zmysłów dostajecie od nas w prezencie na zakończenie TRŁ Ceramika! E-book "Na ładnym smakuje lepiej" jest do pobrania TUTAJ, całkowicie za darmo.


Jeśli więc chcecie spróbować lemon curd według najlepszego przepisu Zosi Cudny, niesamowitych, ale prostych w przygotowaniu karczochów z aioli od Małgosi Minty, albo jednego z przepisów na bowle, które Natalia Kusiak zebrała w swojej niedawno wydanej książce "The Bowl Book", to częstujcie się!

Wszystkie okraszone są zdjęciami i informacjami o ceramice, w której autorzy przepisów zakochali się na naszych targach TRŁ Ceramika!

POBIERZ DARMOWY EBOOK