Dodatkowa edycja TRŁ tej jesieni w POZNANIU! Czekamy na Wasze zgłoszenia

23/06/2024

To się musiało tak skończyć - w jesienny weekend 19-20 października Targi Rzeczy Ładnych wracają do Poznania! Święto polskiego designu po raz drugi w Międzynarodowe Targi Poznańskie! Po niesamowitym debiucie wiosną tego roku, gdy odiwedziło nas prawie 16 tysięcy gości, wiedzieliśmy, że po prostu nie możemy czekać na kolejną edycję cały rok. Możemy już oficjalnie ogłosić, że zobaczymy się znowu za niecałe 4 miesiące!

SM-Poznan%CC%81_zostan_wys_www_slider%20

Jesień z TRŁ będzie jeszcze ładniejsza! Najlepszy polski design: meble, ceramika i plakaty od ponad trzystu topowych wystawców i twórców, niepowtarzalna atmosfera i energia, którą możnaby rozświetlić 100-tysięczne miasteczko - to wszystko czekać będzie na Was tej jesieni w Poznaniu. Na pierwszej edycji pobiliśmy wspólnie rekordy - to był po prostu lot w kosmos. Druga edycja zapowiada się równie wspaniale.

Wszyscy, którzy odwiedzili TRŁ POZNAŃ! w marcu, wiedzą że warto. Ci, którzy będą po raz pierwszy mogą być pewni, że drugich takich targów designu w Polsce nie zobaczycie. To będzie wydarzenie jesieni. I już teraz startuje nabór wystawców do tego wydarzenia! Możesz dołączyć do najlepszych marek i nazwisk na największej edycji TRŁ w Polsce.

Na zgłoszenia czekamy do 22 lipca, pod linkiem: https://targirzeczyladnych.pl/form/poznan2024/ Listę wybranych wystawców ogłosimy już 25 lipca!

A my już odliczamy, już zaczynamy przygotowania, już tam jesteśmy. DO ZOBACZENIA NA DRUGIEJ EDYCJI TRŁ POZNAŃ! 19-20 października!

poznan_2024.jpg?1719137560551