Studio Stonka

Plakat "Zima"

75,00 
w ciągu 6 dni roboczych
+
Studio Stonka
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Autorska ilustracja inspirowana rycinami ze starych encyklopedii. Przedstawia kolekcję zimowej fauny i flory m.in ptaszka gila, szyszki i gałązki drzew iglastych. Poszczególne elementy plakatu są opatrzone numerkami i podpisami na dole strony, dzięki temu pełni też funkcję dydaktyczną. Grafika natychmiastowo wprowadza zimowy nastrój do wnętrza. Plakat wydrukowany jest na lekko fakturowanym papierze 200g.

Cechy

Wymiary (dł x szer x wys):
30x40 cmcm
Waga:
0,2kg

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Studio Stonka

Zobacz inne produkty