ZAKAMARKI

​Albert Albertson – BINGO & PUZZLE

49,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
ZAKAMARKI
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Albert Albertson – BINGO & PUZZLE

BINGO
2-6 graczy
czas gry ok. 20 minut
6 plansz – każda złożona z 3 elementów
24 kartoniki

Wybierz jedną postać, a następnie skompletuj swoją planszę do bingo. Każda plansza składa się z trzech elementów. Jeśli graczy jest mniej niż sześciu, należy odłożyć na bok zbędne plansze.

Pomieszaj kartoniki i rozłóż je na stole obrazkiem do dołu. Dla ułatwienia można ułożyć je w rzędach.

Grę rozpoczyna najmłodszy uczestnik, odsłaniając jeden kartonik i pokazując obrazek wszystkim graczom. Jeśli taki sam obrazek znajduje się na planszy losującego, gracz kładzie kartonik w odpowiednim polu na swojej planszy. Gracz odsłania kolejne kartoniki tak długo, aż wylosuje obrazek, który nie pasuje do jego planszy. Wówczas odkłada kartonik na to samo miejsce obrazkiem do dołu i kolejka przechodzi na gracza siedzącego po lewej stronie.

Wygrywa ten, kto pierwszy zapełni swoją planszę i krzyknie „Bingo!”.

Jeśli w grze biorą udział tylko dwaj lub trzej gracze, mogą rozdzielić pomiędzy siebie wszystkie plansze. W takim przypadku wygrywa ten, kto pierwszy zapełni wszystkie swoje plansze i krzyknie „Bingo!”.

PUZZLE

Na odwrocie elementów tworzących plansze do bingo znajduje się obrazek – ułóż 18 puzzli i zobacz, jakie zabawki powstały z niepotrzebnych rzeczy.

——

Produkt wytworzony w Polsce, wykonany z papieru Cocoon, pochodzącego w 100% z recyklingu, oraz z ekologicznego kartonu. Używając papieru Cocoon zamiast zwykłego, zmniejszamy negatywny wpływ na środowisko w następującym zakresie na jeden produkt:
0,08 kg mniej odpadów
0,03 kg mniej gazów cieplarnianych
0,21 km krótszy transport
3,0 litry mniej zużytej wody
0,5 kWh mniej zużytej energii
0,13 kg mniej ściętych drzew

Szwedzka marka GroPlay tworzy gry i aplikacje, dzięki którym dzieci w prosty i ciekawy sposób uczą się ochrony środowiska i poznają idee zrównoważonego rozwoju.

Dla dzieci od 3 lat.
Zaleca się zabawę w obecności dorosłego.

Cechy

Kolor:
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).