Tiku Tiku Design

DIY DIGITAL CLOCK

89,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

DIY DIGITAL CLOCK (koncept - Monika Barańska , projekt graficzny - Agata Królak), to edukacyjny zestaw, zegar do samodzielnego wykonania. Zestaw jest tekturowym opakowaniem o wymiarze A3 i 40mm grubości, zawierającym z jednej strony perforowany cyferblat, przeznaczony do wyszycia cyfr neonowymi i czarnymi sznurówkami, z drugiej strony opakowania znajduje się instrukcja, która po wycięciu i zeszyciu zamienia się w broszurę. Instrukcji nie wyrzucamy, będzie nam służyć do trenowania umiejętności wyszywania. Wewnątrz opakowania znajduje się komplet sznurówek i mechanizm zegara kwarcowego ze wskazówkami.

DDC można wykorzystywać jako pomoc dydaktyczną do pracy metodą Montessori, jest zarówno propozycją zestawu edukacyjnego, zabawką i elementem dekoracyjnym do pokoju dziecięcego. Perforacja na cyferblacie wskazuje aby po wyszyciu cyfry wyglądały jak na wyświetlaczu elektronicznym. Celowym zabiegiem jest umieszczenie ich na tarczy zegara analogowego, aby zwrócić uwagę na różnicę pomiędzy tymi dwiema formami odczytywania czasu. Praca z produktem DDC idealnie nadaje się do realizacji warsztatów dla dzieci. Oprócz funkcji edukacyjnej, DDC pełni również funkcję ekologiczną, ponieważ produkt jest opakowaniem jednocześnie i niemal całkowicie zostaje wykorzystany do wykonania zadania. Całkowicie podlega również recyklingowi.

Prototyp DIY DIGITAL CLOCK pojawił się na Gdynia Design Days w 2015r. W 2016r. został wyróżniony przez Instytut Designu w Kielcach i zaproszony do prezentacji, podczas wystawy 40 najlepszych projektów dla dzieci pod tytułem "Lekcja Dizajnu" http://kielce.tvp.pl/26892093/lekcja-designu-na-wzgorzu-zamkowym?utm_source=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private W maju 2018 DDC występował na Łódź Design Festiwal, na zaproszenie organizatorów w Open Program http://www.lodzdesign.com/program-2018/edukreacja/... https://www.facebook.com/Lodz.Design/videos/199362...

Mamy nadzieję, że DDC skradnie serca :

- dzieciom (z niewielką pomocą osoby dorosłej,dzieciaki już od 5 roku życia dają radę z DDC)

- ich rodzicom poszukującym niebanalnych, oryginalnych zabawek i kreatywnych zestawów edukacyjnych

- społeczności DIY,

- uczniom i nauczycielom pracującym metodą Montessori ( zgodność z założeniami pedagogiki Montessori),

- rodzicom indywidualnie edukującym w domu,

- przedszkolom, szkołom, centrom kreatywności,

- sklepom z pomocami edukacyjnymi, zabawkami kreatywnymi czy warsztatom terapii zajęciowej,

Sprawdź : https://vimeo.com/132036633 https://vimeo.com/131750472

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Czarny
  • Pomarańczowy
  • Różowy
  • Żółty
Materiał:
  • Poliester
  • Tektura szara
Wymiary (dł x szer x wys):
42 x 29,7 x 4cm
Waga:
0,300kg

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Tiku Tiku Design

Zobacz inne produkty