Mappka

Mappka No.1 w formacie B1 + ramka z drewna bielonego

188,00 
w ciągu 5 dni roboczych
+
Mappka
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Mappka = mapa + appka. To połączenie mapy naściennej i aplikacji rozszerzonej rzeczywistości – skanując mapę aplikacją oglądasz miejsca w 3D, odkrywasz ciekawostki i przeglądasz kolekcje zdjęć. To nowe podejście do odkrywania fascynującej wiedzy o naszym świecie. Nie ma lepszego sposobu na naukę niż poprzez zabawę i zaangażowanie. Dziecko szybciej przyswaja informacje, kiedy nie wie, że się uczy. Interaktywna forma Mappki to sposób na przekazanie wiedzy w najbardziej efektywny sposób. Tak by Twoje dziecko zapamiętało więcej.

Na dużych i małych odkrywców czeka ponad 20 interesujących miejsc z całego świata. Od starożytnych, takich jak posągi Moai czy ruiny Petry w Jordanii, do współczesnych, jak Opera w Sydney. Każde miejsce to zbiór interesujących ciekawostek i zdjęć. To również modele 3D, które możesz przeglądać, obracać, przybliżać i oddalać.

Mappka ma format B1 (100x70cm) i jest wydrukowana na dobrym papierze, obustronnie zabezpieczona laminatem.

Otrzymasz ją zapakowaną w tubę razem z ramkami z drewna bielonego wysokiej jakości lakierobejcą (dąb / jesion / buk) z wygodnym, magnetycznym systemem mocowania.

Następnie wystarczy pobrać appkę ze AppStore'a lub Google Play i można rozpoczynać podróże - te małe i te duże.

Cechy

Kolor:
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Drewno
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
100x70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).