Klocki Linden

Perły architektury Dolnego Śląska – instrukcje budowania z klocków Linden

29,00 
w ciągu 1 dnia roboczego
+
Klocki Linden
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Owocem współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego jest wyjątkowy katalog z instrukcjami i inspiracjami budowania pereł architektury z Dolnego Śląska.

Oprócz instrukcji znajdziesz w nim realne zdjęcia oraz krótkie opisy budowli. Katalog powstał, aby zaprezentować piękno zabytków, promować województwo dolnośląskie oraz edukować i popularyzować wiedzę na temat ciekawych miejsc.

Klocki konstrukcyjne Linden to wyjątkowy produkt handmade z Wrocławia. Zbuduj cokolwiek zechcesz – z klockami Linden ogranicza nas tylko wyobraźnia.

W katalogu znajdziesz 6 instrukcji budowania krok po kroku wspaniałych konstrukcji.

Cechy

Materiał:
  • Drewno

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Klocki Linden

Zobacz inne produkty