Wydawnictwo BABARYBA

RYSOGRA - Herve Tullet

Ustaw przecenę produktu : 69,00  65,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Losuj karty, rzucaj kostką, wybieraj szablony i rysuj, inspirując się instrukcjami Herve Tulleta.

RYSOGRA Hervé Tulleta – autora światowego bestsellera „Naciśnij mnie” (ponad 2 mln egz. sprzedanych na całym świecie!) – to połączenie rozbudzającej wyobraźnię zabawy z edukacją: nauką kolorów, kształtów i kierunków.

Herve Tullet znany jest z organizowania wydarzeń podczas, których kilkadziesiąt osób jednocześnie rysuje według jego wskazówek. Te artystyczne performance to eksplozja radości i twórczości, podczas której każdy czuje się artystą a kompleksy "nie umiem rysować" zostawia za drzwiami. Koła, kwadraty, kropki linie - to potrafi narysować każdy! A dzięki dobrej kreatywnej atmosferze i energii, wśród wielu innych osób powstają fantastyczne prace i niezapomniane wydarzenia.

Z Rysogrą każdy może odtowrzyć taką atmosferę u siebie.

Rysogra składa się dwóch rodzajów kart z instrukcjami, szablonów i kolorowej kostki, która wskazuje nam ile czegoś i w jakim kolorze powinniśmy narysować. Karty w kropki, mówią o tym co trzeba narysować. Karty w paski dają instrukcję jak to należy zrobić. Dzięki szablonom można odrysować różne kształty. A więc możemy wylosować instrukcję:
Narysuj... drżącą ręką... czerwone... malutkie.... drzewo!
Narysuj... auto... do góry nogami!
Narysuj.... cztery razy... zamkniętymi oczami... trójkąt!

W tę grę można grać w pojedynkę lub w kilka osób.

W finale powstaje jeden wspólny rysunek uzupełniany kolejno przez graczy wykonujących polecenia z kart. Lub powstaje tyle rysunków, ilu jest graczy, każdy tworzy swoją pracę samodzielnie, a potem pokazuje ją innym.

Autor zachęca, aby na koniec zrobić wystawę z wszystkich prac. :-)

Rysogra to nauka współpracy, oswojenia się ze swobodną twóczością i zachętą do tworzenia własnych abstrakcyjnych wzorów.


Pudełko zawiera:
talię 66 dużych, dwustronnych, kartonowych kart
6 szablonów
kolorową kostkę do gry
instrukcję


Cena detaliczna: 69,90 zł
ISBN: 9788362965830

Warszawa 2022

Cechy

Kolor:
  • Biały
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
21 x 11 x 4cm
Waga:
1kg

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Wydawnictwo BABARYBA

Zobacz inne produkty