WYtwórnia

Droga na górę

39,99 
w ciągu 1 dnia roboczego
+
WYtwórnia
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Autorka tekstu i ilustracji: Marianne Dubuc

Tłumaczenie z języka francuskiego: Justyna Bednarek

format 17 x 22 cm, 76 stron, papier niepowlekany Munken Print Cream, oprawa twarda

Wydanie pierwsze, 2019

ISBN 978-83-64011-66-5

Na stacjonarnych targach uwielbiamy o tej książce opowiadać. Ta historia jest tak wzruszająca, że nie raz ocieraliśmy łzy i widzieliśmy je w oczach naszych klientów.

To jest historia Pani Borsukowej, która jest bardzo stara, ale to nie przeszkadza jej, by co niedziela wspinać się na szczyt pobliskiej góry. Po drodze zbiera grzyby, rozmawia z przyjaciółmi, nie spieszy się. Pewnego dnia zza krzaka wychyla się mały kotek. To Lulek. Lulek chciałby iść na górę, ale się boi, jest niepewny, czy sobie poradzi. Pani Borsukowa zachęca go i idą razem. Idą powoli, obserwują przyrodę, Pani Borsukowa uczy po drodze Lulka podejmowania dobrych decyzji. Ich wspinaczka to nauka życia. Ze szczytu góry podziwiają razem świat.

I tak chodzą co niedziela razem. Lulek jest coraz bardziej pewny siebie, uwierzył w swoje siły. Na tyle, by pewnego dnia pomóc Pani Borsukowej, która tych sił ma coraz mniej. Role się odwracają. Którejś niedzieli Pani Borsukowa już nie wychodzi z domu. Idź Lulku sam, opowiesz mi wszystko jak wrócisz...

Lulek idzie!

"To jedna z ładniejszych książek, jakie trzymałam w rękach. Nie tylko dla najmłodszych, ale - w ogóle. W lapidarnej, przesyconej liryzmem formie opowiada o tym, co w życiu najważniejsze: o przyjaźni i miłości, o zmaganiu z własnymi niemożnościami i o przemijaniu. A także - a może przede wszystkim - o zachwycie nad światem. Przecież właśnie tego zachwytu chcemy uczyć dzieci."

Justyna Bednarek, tłumaczka tej książki i autorka słynnej już serii o skarpetkach


Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).