Wydawnictwo BABARYBA

Gotujemy - książka do rysowania - Dominika Czerniak-Chojnacka

Ustaw przecenę produktu : 36,90  25,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Aktywnościowa książka o kuchni i gotowaniu. Pełna zadań do rysowania i zgadywanek! Mnóstwo fajnych pomysłów dla dzieci od lat 4 do 104!

GOTUJEMY to aktywnościowa książka o kuchni i gotowaniu – pełna zadań do rozwiązania i kolorowania. To nie tylko interaktywna kopalnia wiedzy i kulinarnych ciekawostek, ale też pomoc w nauce alfabetu oraz liczenia! GOTUJ, RYSUJĄC! BAW SIĘ, GOTUJĄC! Tu coś skwierczy, tam coś kipi, z garnków bucha para... a czarny kot chce nam ukraść kotlety! Rysuj, gryzmol i baw się książką z kulinarnymi zadaniami. Razem upichcimy coś pysznie kolorowego!

Dominika Czerniak-Chojnacka jest graficzką, ilustratorką, plakacistką; doktorem sztuk pięknych, asystentką w Pracowni Ilustracji Wydawniczej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, magistrem etnologii i antropologii kulturowej, z zawodu zaś muzykiem instrumentalistą, a podyplomowo pedagogiem.

Koordynatorka i pomysłodawczyni ogólnopolskiego projektu promującego niewydane książki autorskie „Regał – spotkania z książką autorską”. Zajmuje się zagadnieniem książki autorskiej. Pisze wiersze i krótkie teksty, ilustruje, tworzy plakaty i książki autorskie. Prowadzi warsztaty plastyczne z mniejszymi i większymi dziećmi.

Współpracuje z polskimi i zagranicznymi wydawnictwami. Za autorską książkę „Kominiarz/Piekarz” (Wydawnictwo Dwie Siostry, 2017) otrzymała wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Bologna Ragazzi Award podczas Międzynarodowych Targów Książki w Bolonii w 2019 roku.

Książka „Kto ukradł jutro?” (Wydawnictwo Albus, 2019), którą opracowała graficznie i wykonała do niej ilustracje została uznana na najlepszą edytorsko książkę dla dzieci i młodzieży podczas targów Dobre Strony we Wrocławiu w 2019 roku.

Współpracuje także z magazynami („KUKBUK”, „Twoje Dziecko”, hellozdrowie.pl), bibliotekami i licznymi ośrodkami kultury, dla których projektuje rozbudowane identyfikacje wizualne, plakaty i materiały promocyjne.

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Wydawnictwo BABARYBA

Zobacz inne produkty