Tu się czyta

Orkiestra

Ustaw przecenę produktu : 39,90  29,93 
w ciągu 2 dni roboczych
+
Tu się czyta
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Książka dla najmłodszych w formie leporello, składa się z 20 usztywnionych kolorowych stron, na których maszerują członkowie orkiestry dętej. Każda z postaci jest wyjątkowa! Kobiety i mężczyźni różnią się między sobą wzrostem, fryzurą, urodą i elementami kolorowego ubioru. Każdy z członków zespołu niesie swój ulubiony instrument. Z każdego instrumentu wydobywa się dźwięk: fiu, fiu, bum, bum, trata ta ta itp.. Okazuje się, że nie tylko instrumenty wydają ciekawe dźwięki, ale całe miasto, przez które maszeruje orkiestra.

Pogrubione kontury ilustracji, dużo szczegółów, jaskrawe kolory, różnorodność kreski i postaci, poczucie humoru oraz wyrazy dźwiękonaśladowcze, gwarantują świetną zabawę. Fiu, fiu! Co za książka!

Dominika Czerniak-Chojnacka – ur. 1990, ilustratorka, plakacistka, autorka krótkich tekstów i śmiesznych broszek, adiunkt w Pracowni Ilustracji Wydawniczej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Etnolożka, podyplomowo pedagożka. Koordynatorka i pomysłodawczyni ogólnopolskiego projektu „Regał – spotkania z książką autorską”. Ilustruje, tworzy plakaty i książki autorskie. Prowadzi warsztaty plastyczne z dziećmi i tymi starszymi. Współpracuje z różnymi wydawnictwami i licznymi ośrodkami kultury. W 2019 za książkę dla najmłodszych dzieci pt.: "Kominiarz/Piekarz" otrzymała wyróżnienie w prestiżowym, międzynarodowym konkursie BolognaRagazzi Award. Ilustrowana przez nią książka "Kto ukradł jutro?" Olgi Ptak została wielokrotnie nagrodzona: najwyższa nagroda w Konkursie Dobre Strony, nagroda w Konkursie Książka Edytorsko Doskonała, wyróżniona w Konkursie Najpiękniejsza Książka Roku 2019 przez Polskie towarzystwo Wydawców Książek.

Cechy

Kolor:
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
17 x 18cm
Inne:
wydawnictwo Albus
Inne:
karton w formie harmonijki leporello

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Tu się czyta

Zobacz inne produkty