Agi and the Wind

Worek papierowy - Kurz

40,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Worek papierowy do przechowywania m.in.: zabawek, piłek, ubrań, rulonów, poduszek i wszelkich innych przedmiotów. Sprawdza się również jako osłonka na doniczki oraz ozdoba nowoczesnego wnętrza. Ponieważ każdy worek jest ozdabiany jednostronnie techniką sitodruku lub malowany pędzlem ręcznie, wzory mogą nieznacznie różnić się od siebie. Wzory zostały specjalnie zaprojektowane dla ThatWay i są własnością tej marki. Produkt całkowicie polski, ekologiczny, wielokrotnego użytku i bardzo wytrzymały (dwuwarstwowy lub trójwarstwowy). Worki występują w kilku rozmiarach, brzegi można wywinąć do pożądanej wysokości.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Czarny
Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Agi and the Wind

Zobacz inne produkty