WYtwórnia

Seria Piżamorama

Ustaw przecenę produktu : 117,00  79,00 
w ciągu 1 dnia roboczego
+
WYtwórnia
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Seria Piżamorama, trzy książki: Nowy Jork, Paryż, Warszawa

Autorzy: Frédérique Bertrand i Michaël Leblond

format 24 x 32 cm, 24 strony, oprawa miękka ze skrzydełkami, papier Arctic Volume White

Dla dzieci 2+

Kto był na naszym stoisku na Targach Rzeczy Ładnych, na pewno te książki pamięta. Nie sposób przejść obok nich obojętnie, bo to książki z ruchomymi ilustracjami.

Zapraszamy w podróż w trzy strony świata. Do Nowego Jorku, który nigdy nie zasypia, potem do pełnego magicznych świateł Paryża, a podróż kończymy w pełnej niespodzianek Warszawie.

Książki są z efektem iluzji optycznej. Do każdej książki jest dołączona folia z paskami. To dzięki niej wprawiamy w ruch ilustracje. Wszystko się kręci, faluje i rozbłyskuje. Efekt "łał" gwarantowany!

Cechy

Koszty dostawy

Polska
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).