G.DESIGN

Naszym przesłaniem było odmienienie brzydkiego i nudnego, plastikowego przedłużacza, który każdy z nas ukrywa pod szafkami i stołami w przedmiot, który będzie elementem wyposażenia naszego pokoju, pracowni, salonu, kuchni a nawet restauracji czy kawiarni. Którym będziemy chcieli się chwalić i go pokazywać. Który będzie użyteczny i wyróżniający się.

Tak powstała elegancka, loftowa, betonowa bryła z odważnym, kolorowym kablem, który teraz możemy śmiało eksponować w myśl hasła #NIECHOWAJKABLA.

Każdy z przedłużaczy jest składany przez nas od zera. Uczestniczymy osobiście we wszystkich procesach ich powstawania.

Każdy przedłużacz jest inny i wyjątkowy ze względu na materiał jakim jest beton. Korzystamy z idealnie wyselekcjonowanej mieszanki składającej się z cementu, kruszywa oraz dodatków dobranych zgodnie z najwyższymi standardami jakości i wydajności, dzięki którym nasze produkty osiągają wysoką wytrzymałość i trwałość.

Wszystkie produkty potrzebne do zbudowania przedłużacza kupujemy od lokalnych podwykonawców na specjalne zamówienie. Począwszy od loftowych gniazdek stylizowanych na lata 20’te a skończywszy na super grubych kablach w kolorowych oplotach.

Przy produkcji korzystamy z podzespołów spełniających odpowiednie europejskie normy, które zapewniają 100% bezpieczeństwo.

G.DESIGN