SITODRUKI Jarosław Pawlicki

De Revolutionibus Orbium Coelestium M. Kopernik - sitodruk

Ustaw przecenę produktu : 242,00  227,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Ręczny sitodruk - serigrafia. Grafika koncepcyjna „De Revolutionibus Orbium Coelestium”. Geometryczna ilustracja do rewolucyjnego dzieła mistrza z mojego rodzinnego Torunia - Mikołaja Kopernika. Grafika stworzona na potrzeby Trójmiejskiego Festiwalu Sitodruku TRISITY #3. Grafika świetnie sprawdza się na ścianach pokojów małoletnich naukowców i pasjonatów kosmosu. Solidna dawka inspiracji do nauki. :-)

© Jarek Pawlicki

Technika: Ręczny sitodruk (serigrafia)
Papier: Munken 300 g.
Farby: 2 kolory, farby wodne
Format: (50x70 cm)
Limitowana edycja: 15 odbitek
Podpisane, numerowane i z wytłoczonym monogramem „JP”.

Cechy

Kolor:
  • Zielony
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
50x70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Zobacz inne produkty