SITODRUKI Jarosław Pawlicki

NETWORKING - sitodruk, monoprint

Ustaw przecenę produktu : 242,00  130,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Ręczny sitodruk. Monoprint z serii "NETWORKING". monoprint oznacza, że nie ma dwóch identycznych kopii. Nakład 16 szt. i każda jest inna - zobacz załączone zdjęcia. Numer każdej konkretnej kopii widoczny jest na dole załączonych wizualizacji. Po zakupie wybierz numer i napisz go do mnie. Otrzymasz wybrany egzemplarz.

Zdjęcie przedstawia prawdziwą grafikę. Mogą wystąpić różnice w nasyceniu kolorów - grafika sitodrukowa ma żywe kolory.

Grafika nadrukowana mieszanką specjalnych atramentów: srebrny, brązowy metalik i neonowa zieleń. Nasycenia tych kolorów nie da się odtworzyć na zdjęciu i monitorze. W rzeczywistości są pięknie jasne i nasycone (zwłaszcza zielone) bardziej niż na tych zdjęciach.

Papier: Munken Polar Rough 300 g.
Druk: Ręczny sitodruk / serigrafia / MONOPRINT
Farby: 3 kolory: srebrny, brązowy metalik i neonowa zieleń, farby wodne SPECJALNE TYLKO DO PAPIERU
Format: (50 x 70 cm)
Edycja: 16 odbitek.
Podpisane, numerowane i z tłoczonym monogramem "JP".

PRACA SPRZEDAWANA BEZ RAMY, WYSYŁKA W KARTONOWEJ TUBIE
© Jarek Pawlicki

Cechy

Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
50x70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Zobacz inne produkty