SITODRUKI Jarosław Pawlicki

CITY LIFE - sitodruk

Ustaw przecenę produktu : 180,00  160,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Grafika koncepcyjna „CITY LIFE” do muzyki Steve'a Reicha. Grafika stworzona na potrzeby Trójmiejskiego Festiwalu Sitodruku TRISITY #4 (grudzień 2020 r.). To moja interpretacja muzyki Steve'a Reicha, konkretnie utworu "CITY LIFE" (posłuchajcie na youtubie!). W czasie pandemii miasta nie są zbyt hałaśliwe, instytucje kulturalne i sportowe, restauracje itp. są zamknięte. To nie tylko wyraz szacunku dla twórczości amerykańskiego kompozytora, ale także tęsknoty za miejskim fermentem kulturowym. Grafika jest kolejnym elementem mojego trwającego cyklu ilustracji do muzyki S. Reicha.

Praca była wystawiana na wystawie w gdańskiej Zbrojowni Sztuki na wystawie Trisity#4, oraz w gdyńskiej TuBazie.

©Jarek Pawlicki, monoprint.pl

Tchnika: Ręczny sitodruk (serigrafia)
Papier: Munken 300 g.
Farby: 2 kolory, farby wodne
Format: (50x70 cm)
Limitowana edycja: 16 odbitek
Podpisane, numerowane i z wytłoczonym monogramem „JP”.

Cechy

Kolor:
  • Beżowy
  • Brązowy
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
50x70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Zobacz inne produkty