SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Elements extracted with color in space - sitodruk, 50x70cm

200,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Ręczny sitodruk. Monoprint z serii "Elements extracted with color in space". Monoprint oznacza, że nie ma dwóch identycznych kopii. Nakład 3 szt. Numer każdej konkretnej kopii widoczny jest na dole załączonych wizualizacji. Grafiki są próbą szukania zależności między kształtem i kolorem. Inspirowane atmosferą muzyką ambientalnej stanowią próbę szukania granicy między intymnością i spokojem własnej przestrzeni a elementami, które w tę przestrzeń wnikają.

Zdjęcie przedstawia prawdziwą grafikę. Mogą wystąpić różnice w nasyceniu kolorów. UWAGA - grafiki są jednorazowo drukowaną serią monoprintów - nie będzie dodruków. Grafiki, które się sprzedadzą, już nie wrócą do sklepu.

Papier: Black 350 g.

Druk: Ręczny sitodruk / serigrafia / MONOPRINT

Farby: 3 kolory, w tym farba srebrna, farby wodne SPECJALNE TYLKO DO PAPIERU

Format: (50 x 70 cm)

Edycja: 3 odbitki.

Podpisane, numerowane i z tłoczonym monogramem "JP".

PRACA SPRZEDAWANA BEZ RAMY, WYSYŁKA W KARTONOWEJ TUBIE

©Jarek Pawlicki, monoprint.pl

Cechy

Kolor:
  • Beżowy
  • Czarny
  • Żółty
  • Srebrny
  • Szary
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
50x70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Zobacz inne produkty