SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Pastel/organic/kiwi/distorted - silk screen. Number 1/1.

120,00 
w ciągu 3 dni roboczych
10 dni

Opis

Ostatnia z tej serii monoprintów sitodrukowych. Grafika w pastelowych kolorach i świeżych, organicznych formach. W serii wykonałem 6 odbitek. Każda z nich jest inna, dlatego są numerowane 1/1. Niepowtarzalne i wyjątkowe. Łapcie, bo nie będzie dodruków. Format 35x50 cm. Ręczny sitodruk. 4 kolory. UWAGA. Grafika wykonana na absolutnie wyjątkowym włoskim papierze FAVINI CRUSH KIWI 250g. Jest to ekologiczny papier z odpadami rolno-przemysłowymi! Papier Crush zawiera produkty uboczne z kiwi, które są w nim mieszane. Jest to papier "owocowy" - dosłownie. Grafika powstała w zasadzie bez użycia komputera i programów graficznych.

Papier: FAVINI CRUSH KIWI 250g.
Druk: Ręczny sitodruk / serigrafia / monoprint
Farby: 4 kolory, wyraziste pastelowe kolory, farby wodne SPECJALNE TYLKO DO PAPIERU
Edycja: 6 odbitek.
Podpisane, numerowane i z tłoczonym monogramem "JP".

PRACA SPRZEDAWANA BEZ RAMY, WYSYŁKA W KARTONOWEJ TUBIE

© Jarek Pawlicki

Cechy

Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
50x35cm
Waga:
0,5kg

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Zobacz inne produkty