SITODRUKI Jarosław Pawlicki

APPROACHING SILENCE - sitodruk, 50x70cm

250,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

UWAGA - pozostały ostatnie sztuki grafiki. Na załączonych fotografiach widnieją numery, które należy podać przy zamówieniu, lub wyślę losowo wybraną grafikę. Pozostały następujące numery: 3/14; 6/14; 7/14; 11/14. Szanowni Państwo odpowiadając na Państwa pytania informuję, że to są monoprinty, każda grafika jest inna i nie ma możliwości "dodruku". Każdy egzemplarz jest inny, sprzedane grafiki nie wrócą do sklepu.

-------------------------

Ręczny sitodruk. Monoprint z serii "Approaching Silence". Monoprint oznacza, że nie ma dwóch identycznych kopii. Nakład 14 szt. Numer każdej konkretnej kopii widoczny jest na dole załączonych wizualizacji. Po zakupie proszę o podanie mailem numeru wybranej grafiki.

Zdjęcie przedstawia prawdziwą grafikę. Mogą wystąpić różnice w nasyceniu kolorów - grafika sitodrukowa ma żywe kolory, które są trudne do sfotografowania. Zwłaszcza, że kolor pomarańczowy to farba neonowa a wiec o wyjątkowym nasyceniu i jaskrawości. UWAGA - grafiki są jednorazowo drukowaną serią monoprintów - nie będzie dodruków. Grafiki, które się sprzedadzą już nie wrócą do sklepu.

Papier: Munken Polar Rough 300 g.
Druk: Ręczny sitodruk / serigrafia / MONOPRINT
Farby: 2 kolory: neon orange i niebieski, farby wodne SPECJALNE TYLKO DO PAPIERU
Format: (50 x 70 cm)
Edycja: 14 odbitek.
Podpisane, numerowane i z tłoczonym monogramem "JP".

UWAGA! Grafika z numerem 14/14 przedstawiona na fotografii produktu jest już sprzedana. Dostępne są grafiki z innymi numerami.

PRACA SPRZEDAWANA BEZ RAMY, WYSYŁKA W KARTONOWEJ TUBIE
© Jarek Pawlicki

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Zobacz inne produkty