Morze Tusz

wabi-sabi | plakat

119,00 
w ciągu 7 dni roboczych
+
Morze Tusz
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Plakat jest połączeniem minimalistycznej abstrakcji malowanej tuszem, odręcznej kaligrafii japońskiego słowa wabi-sabi oznaczającego piękno w niedoskonałości oraz inspirowanej nim afirmacji, naniesionej na plakat cyfrowo. Wabi-sabi zachęca nas do dostrzeżenia piękna w tym, co nieperfekcyjne. Do zaakceptowania naturalnego cyklu życia – tego, że coś się zmienia, starzeje, niszczeje. Podobnie jak my – nasze ciała zmieniają się wraz z upływem czasu, popełniamy błędy, daleko nam do perfekcji. I właśnie to jest piękne.

Estetyka wabi-sabi to prostota, surowość, monochromatyczność, a także kolory ziemi, brązy, szarości i zielenie. Plamy farby, grudki, pęknięcia czy rysy mówiące o ulotności piękna kategoria estetyczna wabi-sabi podnosi do rangi sztuki, zachęcając do dostrzegania piękna właśnie w tych niedoskonałościach.

Zainspirowana tą koncepcją napisałam na plakacie afirmację, która zachęca do spojrzenia zarówno na świat dookoła, jak i siebie samych przez pryzmat wabi-sabi. Afirmację, która celebruje piękno sztuki oraz przedmiotów użytkowych pełnych niedoskonałości i surowości, a także inspiruje do spojrzenia na siebie z łagodnością dla naszych wad, popełnianych błędów, potknięć, rys, zmarszczek czy plam na skórze.


Plakat drukowany jest w technologii druku pigmentowego (Fine Art Print) na wysokiej klasy bambusowym papierze o właściwościach archiwalnych, który jest produkowany w Japonii.

Plakat jest częścią mojej kolekcji japońskich plakatów zatytułowanej "kokoro".

Do każdego wydruku dołączam certyfikat autentyczności.

Cechy

Kolor:
  • Kremowy
  • Beżowy
  • Brązowy
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
20x30 / 30x40 / 40x60cm
Inne:
Plakat sprzedawany jest bez ramy.

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 
InPost Paczkomaty 24/7 - Plakaty 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).