Studio Warto

AQUA POSTER | Kraina Wielkich Jezior Mazurskich

150,00 
w ciągu 7 dni roboczych
+
Studio Warto
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

AQUA POSTERS

Kolekcję tworzą obrysy najróżniejszych akwenów z całego świata. Pozbawione kontekstu mapowego kontury tworzą abstrakcyjne, na pierwszy rzut oka nierozpoznawalne, formy, które delikatnie zdradza umieszczony na dole plakatu podpis. My spojrzeliśmy na świat od strony wody, a nie lądu i dostrzegliśmy piękno natury, sentymentalny aspekt podróży i ludzkiej potrzeby do egzystowania z wodą. Różnorodność kształtów i kolorów to siła napędowa tej kolekcji.

Kolekcja AQUA POSTERS została wyróżniona znakiem jakości must have 2018, przyznawanym przez Radę Ekspertów Łódź Design Festival, jak również w projekcie BiznesUp! wspierających 40 polskich marek na rodzimym rynku oraz zagranicą. Jest jednym z laureatów Zaprojektowane po Ludzku - konkursu organizowanego przez Wydawnictwo Agora, a także zdobyła wyróżnienie organizatorów Targów Żeglarskich i Sportów Wodnych BoatShow 2018 w Łodzi.


Format: 50x70 cm
Technika: ręczny druk sitowy
Papier: Crush Corn, 250g
Farby: wodne

Cena nie obejmuje ramy


Ważne!

Przy druku każdego egzemplarza plakatu inaczej rozprowadzamy mieszanki farb, dzięki temu są one niepowtarzalne (nie ma dwóch takich samych plakatów)

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).