Unpubleashed

Architektoniczne Utopie: Dagarama

90,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
Unpubleashed
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Ta seria plakatów eksploruje najciekawsze architektoniczne utopie stworzone przez polskich architektów, które nie tylko wpłynęły na naszą teraźniejszość ale również kształtują przyszłość. Za pomocą tych plakatów chcemy zabrać Was w fascynującą podróż po "niemożliwych" budynkach i meandrach wyobraźni ich twórców.


Wymiar: 50x70 cm.
Plakat wydrukowany na matowym papierze o gramaturze 180g/m2.
Plakat jest sprzedawany bez ramki.

Dagarama
Cytując manifest autora opisujący nawodne jednostki mieszkalne „szklane góry”:

Architektura przyszłości będzie harmonijnie zespalać pion i poziom. Pionom trzonów i podpór przeciwstawiać się będą misy przykryte dachami chroniącymi przed klimatem. Misy pomieszczą parki i usługi. Nowa architektura będzie strukturą i symbolem. Budowle będą wielkimi rzeźbami jarzącymi się wielobarwnym światłem i ruchem.

Cechy

Kolor:
  • Granatowy
  • Pomarańczowy
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
50x70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).