SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Geometryczny abstrakt - sitodruk

Ustaw przecenę produktu : 242,00  211,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Grafika przygotowana specjalnie na stacjonarna edycję Targów Rzeczy Ładnych w Warszawie w dniu 5.06.09.2020 r. Grafika wykonana w dwóch wariantach w łącznym nakładzie 17 sztuk. Grafika została stworzona przy niewielkim udziale komputera. Została wykonana z ręcznie przygotowanych i wyciętych szablonów, a następnie zadrukowana ręcznie ciągniętym sitodrukiem. Dwa kolory - brąz metalik i biały. Druk na czarnym niepowlekanym papierze barwionym w masie o gramaturze ~350g. Sygnowany, numerowany i z wytłoczonym monogramem „JP”. Rewelacyjnie prezentuje się w minimalistycznych wnętrzach. Sprawdziłem to!

Papier: czarnym barwiony w masie ~350 g.
Druk: Ręczny sitodruk / serigrafia
Farby: 2 kolory, brąz metalik i biały, farby wodne SPECJALNE TYLKO DO PAPIERU
Format: (50 x 70 cm)
Edycja: 17 odbitek.
Podpisane, numerowane i z tłoczonym monogramem "JP".

PRACA SPRZEDAWANA BEZ RAMY, WYSYŁKA W KARTONOWEJ TUBIE
© Jarek Pawlicki

Cechy

Kolor:
  • Brązowy
  • Czarny
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
50x70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Zobacz inne produkty