SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Geometryczny abstrakt - sitodruk

Ustaw przecenę produktu : 242,00  211,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Grafika przygotowana specjalnie na stacjonarna edycję Targów Rzeczy Ładnych w Warszawie w dniu 5.06.09.2020 r. Grafika wykonana w dwóch wariantach w łącznym nakładzie 17 sztuk. Grafika została stworzona przy niewielkim udziale komputera. Została wykonana z ręcznie przygotowanych i wyciętych szablonów, a następnie zadrukowana ręcznie ciągniętym sitodrukiem. Dwa kolory - brąz metalik i biały. Druk na czarnym niepowlekanym papierze barwionym w masie o gramaturze ~350g. Sygnowany, numerowany i z wytłoczonym monogramem „JP”. Rewelacyjnie prezentuje się w minimalistycznych wnętrzach. Sprawdziłem to!

Papier: czarnym barwiony w masie ~350 g.
Druk: Ręczny sitodruk / serigrafia
Farby: 2 kolory, brąz metalik i biały, farby wodne SPECJALNE TYLKO DO PAPIERU
Format: (50 x 70 cm)
Edycja: 17 odbitek.
Podpisane, numerowane i z tłoczonym monogramem "JP".

PRACA SPRZEDAWANA BEZ RAMY, WYSYŁKA W KARTONOWEJ TUBIE
© Jarek Pawlicki

Cechy

Kolor:
  • Brązowy
  • Czarny
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
50x70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Zobacz inne produkty