SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Podziały / Transformacje 2 - sitodruk

150,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Ręczny sitodruk z serii „Podziały / Transformacje 2”. Nakład 9 szt. Numer każdej grafiki widoczny jest u dołu wraz z ręcznie tłoczonym mongramem „JP”. Punktem wyjścia dla tych prac jest gra ze złotymi proporcjami. Obiekty wyjściowe, których wielkość i położenie zostały określone przez te reguły są następnie przetwarzane do momentu, w którym trudno jest już odnaleźć w nich nawiązanie do antycznych zasad. Jest to gra kształtem, wzajemnymi relacjami i kolorem. Kierunek transformacji wyznaczają podłużne prostokątne kreski, które stanowią początek i koniec transformacji. Na cykl składają się dwie prace. W każdej punkt wyjścia jest ten sam, ale poprowadzony jest ku innym transformacjom. Na załączonych fotografiach detalu widać, że całość składa się z rastra, drobnych kropek. Drobne niedoskonałości są wynikiem całkowicie ręcznego druku. //// Info 23.08.21 - praca zdobyła II nagrodę w konkursie 'MINIMALIZM" organizowanym przez bydgoskie środowisko artystyczne zorientowane dookoła inicjatywy KWATERY i Klubu Muzycznego MÓZG.

Papier: Munken Polar Rough 300 g.
Druk: Ręczny sitodruk / serigrafia
Farby: 3 kolory, czarny, neon ink, neon red – bardzo jaskrawe i wyraziste kolory, farby wodne SPECJALNE TYLKO DO PAPIERU
Format: (50 x 70 cm)
Edycja: 11 odbitek.
Podpisane, numerowane i z tłoczonym monogramem "JP".

PRACA SPRZEDAWANA BEZ RAMY, WYSYŁKA W KARTONOWEJ TUBIE
©Jarek Pawlicki, monoprint.pl

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

SITODRUKI Jarosław Pawlicki

Zobacz inne produkty