Pracownia Witryna

Plakat Bałagan na Strychu

220,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Tytuł: Bałagan na Strychu

Autor: Michał Włodek
Kolory: 2
Format: 61 x 91,5 cm
Papier: Color STYLE Recycling 270g Champagne
Nakład: 15 sztuk
Seria: 1

Grafika jest drukowana ręcznie metodą sitodruku. Sygnowana i numerowana na odwrocie.

Plakat Bałagan na Strychu zaprojektował Michał z okazji 2. Urodzin Pracowni. Impreza była połączona z wrocławskim festiwalem muzyki offowej wrOFFław odbywający się w Czasoprzestrzeni.

Grafika jest zaprojektowana w formacie 61×91,5 cm w dwóch wersjach kolorystycznych.

Zazwyczaj przy wyborze materiałów stawiamy na papiery ekologiczne i w tym wypadku nie mogło być inaczej. Do wydrukowania tego projektu zastosowaliśmy papier recyklingowy – Kreativekarton, który jest wyprodukowany w 100% z makulatury i barwiony w masie. Dzięki temu posiada przepiękną strukturę, która dodatkowo jest uwidoczniona po zadrukowaniu wodnymi farbami. Plakat wydrukowany ręcznie metodą sitodruku posiada niespotykaną przy innych technikach druku głębię koloru, do czego my przykładamy szczególną wagę.

Każda grafika jest unikalna i wyjątkowa poprzez ręczny wydruk sitodrukowy. Egzemplarze są podpisane przez autora, a także numerowane. Dodatkowym uszlachetnieniem jest znakowanie papieru suchym stemplem oraz stemplem na odwrocie z datą druku, nakładem oraz serią produkcji.

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Pracownia Witryna

Zobacz inne produkty