Diana Karpowicz

Psie serce

120,00 
w ciągu 5 dni roboczych
10 dni

Opis

Psie serce

Psy są miłością.

----------------------

Wysokiej jakości wydruk giclee oryginalnej ilustracji.

Druk na papierze niepowlekanym ekologicznym Crush Corn (z drobinami kukurydzy) o gramaturze 240gr/m2, przy użyciu wysokiej jakości druku pigmentowego. Najlepsza opcja dla wydruków graficznych, która zachowuje kolory do 100 lat.

Wszystkie prace są ręcznie sygnowane i opieczętowane.Prace są wysyłane w tekturowej tubie lub sztywnej kopercie.
----------------------

Dostępne rozmiary:

50/70 cm
30/40 cm
20/30 cm

----------------------

Zapraszam do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań, kontakt@targirzeczyladnych.pl

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Diana Karpowicz

Zobacz inne produkty