Polska Szkoła Plakatu

Plakat filmowy Truposz A. Klimowski 2017

99,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Plakat filmowy: TRUPOSZ

Oryginalny tytuł filmu: "Dead Man", US ,Germany, Japan 1995
Reżyseria: Jim Jarmusch
Występują: Johnny Depp, Gary Farmer, Crispin Glover

Projekt: Andrzej Klimowski
Nakład: 500 egzemplarzy
Rozmiar: B1 100 cm x 70 cm
Data druku: 2017

Truposz (Dead Man) to plakat zamówiony przez Polską Szkołę Plakatu u polsko- brytyjskiego grafika Andrzeja Klimowskiego. Nasz pierwszy druk, który nie jest reprintem wcześniej wydanego plakatu.

Na początku lat dziewięćdziesiątych Klimowski zaprojektował pięć plakatów do promocji pięciu pierwszych filmów Jima Jarmuscha. Niestety Noc na ziemi była ostatnim plakatem tego cyklu. Truposz wprowadzany na ekrany polskich kin przez nowego dystrybutora był reklamowany typowym plakatem fotograficznym. Zaprojektowany i wydrukowany w tym roku plakat jest hołdem dla wybitnego reżysera i tego wspaniałego filmu. Plakat wydrukowany jest na papierze kredowym jak wszystkie pozostałe plakaty jarmuschowskiego cyklu. Polecamy miłośnikom dobrego kina, Jima Jarmuscha, Johnnego Deppa, Neila Younga i Wiliama Blake'a.

* Plakat bez ramy, wysyłany w tekturowej tubie.

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Polska Szkoła Plakatu

Zobacz inne produkty