SZTUKI

Plakat Solenne / Sophie M. Lucie

150,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
SZTUKI
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

technika: wysokiej jakości druk na papierze 250g

format: 50 x 70 cm

edycja: nielimitowana

oprawa: brak oprawy

producent: P.S.T.R.

Artystka, która od ponad siedmiu lat mieszka i tworzy w Paryżu. Podczas studiów w zakresie marketingu i komunikacji, zdecydowała się dołączyć do szkoły Gobelins - jednej z najlepszych szkół projektowania graficznego na świecie, aby doskonalić swoje umiejętności w zakresie projektowania graficznego i produkcji. W swojej twórczości stara się oddawać piękno życia i tego, co nas otacza.

Miłość i Sztuka. To według artystki dwa niezłomne słowa "które nieustannie przeplatają się i przenoszą nas od nieszczęścia do namiętności, z otchłani do szczytów, z żalu do przyjemności."

Cechy

Kolor:
  • Niebieski
Wymiary (dł x szer x wys):
50x70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).