Jo.rysuje

N I E D Ź W I E D Ź

80,00 
w ciągu 5 dni roboczych
+
Jo.rysuje
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Niedźwiedź pochodzi z nowej linii ilustracji, które przedstawiają gatunki zwierząt chronionych w Polsce. Cykl prac o zwierzakach jest wykonany techniką mieszaną: rysunek odręczny + obróbka cyfrowa. Połowa dochodów będzie przeznaczona na ratowanie gatunku.

Cechy

Kolor:
  • Biały
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
70x10x10cm
Waga:
0.5kg

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).