dudek.brand

PIATNICA / LINORYT

800,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
dudek.brand
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Plakat jest autorską interpretacją słowiańskich bogów.

Bogini Piatnica jest patronką seksualności, kobiecości oraz płodności. Wierzono, że czuwa nad kobietami i dba o nie.

Początkiem pracy nad plakatem jest projekt, który następnie nanoszony jest na linoleum (matrycę). Kolejnym etapem jest wycinanie dłutem jasnych elementów, których nie chcemy, aby zostały odbite na papierze. Przygotowana do druku matryca zostaje pokryta farbą, a następnie ręcznie drukowana na papierze.

Prace drukowane są w nakładzie 50 sztuk. Każdy plakat się od siebie różni, elementy odbijają się w sposób niepowtarzalny, wpływa na to ręcznie nakładana na matrycę warstwa farby oraz nacisk prasy drukarskiej, który również dostosowywany jest manualnie.

Prace są podpisywane w dolnej części grafiki. Numerowane na odwrocie.

Możliwe delikatne “zaprasowania” papieru wynikają z warsztatowej techniki druku.

Technika warsztatowa - linoryt

Papier: 200g/m2

Format papieru : 100 cm x 70 cm

Format grafiki : 50 cm x 70 cm

Plakat sprzedawany jest bez ramy.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Czarny
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
100 x 70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 13,00 
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).