My Own Freckle

Plakat Dzika Miłość

49,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

W imię miłości wielkiej i dzikiej!
Kwadratowy plakat z parą dzików, doskonały dla każdego, kto chce wyrazić swoje uczucia w nietypowy sposób. Wszystkie detale ilustracji zostały dokładnie odwzorowane, dzięki wysoko nasyconemu drukowi pigmentowemu oraz wykorzystaniu papieru z lekką fakturą i podwyższoną gramaturą.
Ilustracja została wykonana przez polską ilustratorkę – Martę Nawrocką i wydrukowana w lokalnej zaprzyjaźnionej drukarni, aby wesprzeć polskich przedsiębiorców i zmniejszyć ślad węglowy produkcji. Idealny na wszystkie miłosne okazje, jak i bez okazji.

Format: 30 x 30 cm lub 50 x 50 cm
Autorka ilustracji: Marta Nawrocka
Papier: wysokiej jakości bezkwasowy papier o podwyższonej gramaturze 200 g

Ilustracja wysyłana jest w tekturowej kopercie lub twardej tubie.
Plakat sprzedawany jest bez ramy.

Cechy

Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
Dostawa przez My Own Freckle 14,49 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

My Own Freckle

Zobacz inne produkty